Contacteer ons

Wil je meer weten over de projecten van Handicap International op het terrein? Of over onze acties en evenementen in België? Neem gerust contact op!

Algemeen

Françoise Wery

Telefoon: + 32 (0) 2 280 16 01
Fax: + 32 (0) 2 230 60 30
Skype: handicap-international-be
E-mail: info@handicap.be
Adres: Gewijde-Boomstraat 44 bus 1, 1050 Brussel

Legaten

Nicole Luyckx

E-mail: nicole.luyckx@handicap.be
Telefoon:  + 32 (0) 2  233 01 02

Info over giften

Nina Vanhuysse

E-mail: nina@handicap.be
Telefoon:+  32 2 233 01 82

Evenementen

Sophie Clesse

E-mail: sophie.clesse@handicap.be
Telefoon: + 32 (0) 2  233 01 90

Human Resources

Om de openstaande vacatures te zien en om online te solliciteren, ga naar onze jobpagina. Voor andere vragen, stuur een e-mail naar info@handicap.be.

Vrijwilligers

Ann Verbeke

Telefoon: 32 (0)2 233 01 89 
E-mail: ann.verbeke@handicap.be

Pers

Diana Vanderheyde

Telefoon: +32 (0) 2 233 01 07
E-mail: diana.vanderheyde@handicap.be
Gsm: +32 (0) 489 77 92 77 (voor dringende zaken)

Website

Annemie Van Attenhoven

E-mail:annemie.vanattenhoven@handicap.be
Telefoon: +32 (0)2 233 01 86