Goto main content

Expo 'Play' - Docks Brussel

Ontdek onze splinternieuwe en interactieve expo 'PLAY!' vanaf 28 november in Docks Brussel! 

Ontdek onze splinternieuwe en interactieve expo 'PLAY!' vanaf 28 november in Docks Brussel! Op een ludieke en originele manier stelt 'PLAY' de impact van spelen als therapeutisch en pedagogisch instrument bij kwetsbare kinderen voor.

Programma

Opening: 28 november om 10 uur
Animatie:

  • woensdag 5 en 12 december van 14 u. tot 17 u.
  • zaterdag 8, 15 en 22 december van 14 u. tot 17 u.

Wil je de pedagogische handleiding voor de expo ontvangen of een bezoek organiseren met jouw klas? Neem contact op met Sophie Clesse: [email protected]

Praktisch

Waar: Shopping Center Docks (één verdieping hoger dan het infopunt, vlakbij de Zara-winkel) - Lambermontlaan 1, 1000 Brussel
Wanneer: 28 november - 27 december
Vrije toegang, toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit
Toegang: Bus 47, 57 (halte Van Praet), 58 (halte Docks Bruxsel - Tram 3 en 7 (halte Docks Bruxsel)
Villo-station en parking. Klik hier voor meer info.
 

Met de steun van Stad Brussel, WBI, IKEA, de Koning Boudewijnstichting en in samenwerking met Docks.

Meer over dit onderwerp

Handicap International zet zich in voor de noodsituatie in Libanon
© HI
Noodhulp

Handicap International zet zich in voor de noodsituatie in Libanon

Libanon wordt al enkele dagen getroffen door bombardementen en gevechten op de grond. Handicap International bereidt zich voor om in actie te komen. De directeur van Handicap International in Libanon, Nahed Al-Khlouf, geeft een overzicht van de situatie.

Update Gaza: het Israëlisch Hooggerechtshof geeft ons tijdelijk toestemming om verder te werken
© K.Nateel / HI
Hulpverlening

Update Gaza: het Israëlisch Hooggerechtshof geeft ons tijdelijk toestemming om verder te werken

Na de afwijzing van hun verlengingsaanvragen in Gaza en de Westelijke Jordaanoever stapten verschillende humanitaire organisaties, waaronder Handicap International, naar het Israëlische Hooggerechtshof. Dat besliste om voorlopig de status quo te behouden. Onze werking kan dus niet meteen worden stopgezet, maar zware beperkingen in de praktijk blijven de humanitaire hulp bemoeilijken.

4 jaar oorlog in Oekraïne: de vraag naar revalidatiezorg stijgt
© L. Hutsul / HI
Hulpverlening

4 jaar oorlog in Oekraïne: de vraag naar revalidatiezorg stijgt

Wijdverspreide bombardementen en beschietingen verwoesten in heel Oekraïne cruciale infrastructuur, zoals wegen, ziekenhuizen, scholen en elektriciteitsnetten, en snijden volledige regio’s af van de buitenwereld. Na vier jaar van onophoudelijke en willekeurige aanvallen is de bevolking fysiek en mentaal uitgeput en diep getraumatiseerd. Met de naderende strenge winter groeit hun kwetsbaarheid verder.

Handicap International vzw | Gewijde-Boomstraat 44 - bus 1 | 1050 Brussel |
[email protected] | Ondernemingsnummer: BE0432235661

IBAN : BE80 0000 0000 7777 | BIC : GEBABEBB